Dlaczego warto współpracować z agentem nieruchomości?

HomeAgent - biuro nieruchomości oddział Katowice

Każdy z Nas w pewnym momencie swojego życia ma odczynienia z nieruchomościami. Może to być zakup swojego pierwszego M, albo wynajem mieszkania, przeprowadzka, może to być temat związany z odziedziczeniem nieruchomości po rodzinie. Czasami sytuacje życiowe sprawiają ze musimy sprzedać swoja nieruchomość i znaleźć coś innego mniejszego, większego czy w innym mieście.

Jeżeli jesteś na tym etapie, zastanawiasz się po co mi właściwie Agencja, czy mogę to zrobić sam.

Sprawdź dlaczego WARTO?

  1. Agent to DOŚWIADCZENIE, a więc wiedza o rynku, o cenach, transakcjach, o czasie sprzedaży ale to również ilość transakcji, pełen wachlarz, które gwarantują bezpieczeństwo. To znajomość rynku, przepisów, dokumentów. Agent prowadzi Cie przez cały proces sprzedaży, od ustalenia ceny rynkowej również na bazie transakcji, po ustalenie planu marketingowego , prezentacji, zadba o dokumentację, sprawdzi stan prawny nieruchomości i tym samym zadba o bezpieczeństwo transakcji.

  2. DZIAŁANIE- Agent po podpisaniu umowy pośrednictwa może działać w Twoim imieniu, wyciągnąć wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do sprzedaży czy innej transakcji, zaświadczenia z Urzędów, Spółdzielni i innych instytucji. Prowadzi również wszystkie działania promujące Twoja nieruchomość.Dba o stronę wizualna jakościowa ogłoszenia. Może zorganizować DRZWI OTWARTE czy spacer wirtualny po nieruchomości. Pamiętaj, ze agencja współpracuje również z inwestorami, czy ma w swojej bazie klientów, którzy zgłaszają zapotrzebowania na nieruchomości. Może wiec skrócić czas transakcji, gdyż dotrze do właściwych osób. Agent współpracuje również z innymi biurami, co również poszerza zasięg Twojej oferty. Prowadzi w Twoim imieniu również NEGOCJACJE, stawiając na profesjonalizm i dbając o dobro transakcji.


 

Angażując Agenta możesz sprzedać swoja nieruchomość płacąc wynagrodzenie a i tak uzyskać

  • Wyższą cenę

  • Bezpieczeństwo

  • Oszczędność czasu

niż gdybyś robił to samodzielnie. Agent pomoże wyróżnić się Twojej ofercie na tle innych. Korzystając z oferty biura otrzymujesz te wszystkie profity, których nie uzyskałbyś działając na własna rękę. WARTO ZAUFAĆ PROFESJONALISTĄ!

Zapraszam do współpracy!