Najnowsze oferty

nowa oferta
lokal na wynajem - Mysłowice

Mysłowice
lokal na wynajem

SKH-LW-171745

Na wynajem lokal użytkowy w Mysłowicach  ul. Grunwaldzka - Centrum  Na wynajem lokal przy głównej ruchliwej ulicy Grunwaldzkiej. Przez ostatnie lata w tym miejscu funkcjonował sklep z odzieżą. Powierzchnia użytkowa to ponad 90 m2  składająca się z dużej ...

Powierzchnia
90,00 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
17,78 zł
cena 1 600
lokal na wynajem - Mysłowice
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Katowice

Katowice
mieszkanie na wynajem

SKH-MW-171744

 NA WYNAJEM KAWALERKA KATOWICE  Osiedle I. Paderewskiego UL. FLORIANA 14 Kawalerka  znajduje się na parterze w kamienicy, do której wchodzimy współdzielonym korytarzem. Powierzchnia  35 m2   została dobrze rozplanowana układowo. Przedpokój, oddzielna ...

Powierzchnia
35,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,43 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Katowice
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Koszutka, Grażyńskiego

Katowice, Koszutka, Grażyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

SKH-MS-171743

KATOWICE - KOSZUTKA. UL. GRAŻYŃSKIEGO 15. ABSOLUTNIE FANTASTYCZNA LOKALIZACJA ! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 44 m2 na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą w dzielnicy Koszutka blisko symbolicznych i najbardziej ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 952,27 zł
cena 349 900
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Koszutka, Grażyńskiego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Mysłowice

Mysłowice
mieszkanie na sprzedaż

SKH-MS-171741

NA SPRZEDAŻ  MYSŁOWICE JANÓW 2 POKOJE GOTOWE DO WEJŚCIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI   Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia  mieszkanie o powierzchni 38,6 m2  znajdujące się w spokojnej i lubianej części Mysłowic dzielnicy Janów Miejski. Lokal o ...

Powierzchnia
38,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 077,72 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Mysłowice

Katowice
mieszkanie na wynajem

SKH-MW-171737

KATOWICE JÓZEFOWIEC ŚWIETNA LOKALIZACJA POSZUKIWANI WYJĄTKOWI NAJEMCY NA DŁUGO    NA WYNAJEM – KATOWICE JÓZEFOWIEC 4 POKOJE I PIĘTRO  7 MIN DO SCC Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie położone na I piętrze w czteropiętrowym budynku w dzielnicy Józefowiec ...

Powierzchnia
58,10 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
51,64 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Katowice
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Ornontowice

Ornontowice
mieszkanie na sprzedaż

SKH-MS-171736

BEZ PODATKU PCC BEZ PROWIZJI GOTOWE WYKOŃCZONE MIESZKANIE W DOMU Z GARAŻEM  MIKOŁÓW ORNONTOWICE   W ofercie sprzedaży wykończone mieszkanie w parterowej części domu. Narożny pierwszy dom z dużym ogrodem. Na powierzchnię mieszkania 67,46 m2 składa się ...

Powierzchnia
67,46 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 408,48 zł
cena 702 156
mieszkanie na sprzedaż - Ornontowice

SZANOWNY KLIENCIE! INFORMUJEMY IŻ;

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że:
Administratorem Pana/i Danych jest: HomeAgent Sebastian Kobiela, ul. 1 Maja 48, 40-287 Katowice, Polska; NIP 6461578160, REGON 276138204, email: biuro@homeagent.pl, www.HomeAgent.pl
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu:
marketingowym, jak również zrealizowania umowy w sytuacji zawarcia współpracy.
Podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest: udzielona przez Pana/Panią zgoda na wysłanie oferty marketingowej lub zgoda na zrealizowanie umowy świadczenia usług.
Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów: Pana/Pani dane nie są przekazywane innym podmiotom
Okres przechowywania danych :Pani/Pana dane będą przechowywane na czas wysłania oferty lub zrealizowania umowy.
Ma Pani/Pan prawo do:
1. dostępu do swoich danych oraz możliwość ich sprostowania,
2. usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych,
3. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
4. przenoszenia danych,
5. cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych,
6. wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podane przez Panią/Pana dane są: warunkiem wysłania oferty marketingowej lub zrealizowania podpisanej umowy/ pobrane dobrowolnie*