O FIRMIE:

HOMEAGENT - Twój Agent Nieruchomości ...

HomeAgent jest firmą świadczącą usługi doradztwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się zarówno nieruchomościami mieszkaniowymi jak również nieruchomościami komercyjnymi. Za naszym pośrednictwem dokonasz skutecznej transakcji w sprzedaży, kupnie, najmie lub wynajmie wszystkiego rodzaju nieruchomości. Naszym klientem może zostać każdy, kto szuka profesjonalnego, rzetelnego i zaangażowanego partnera w nieruchomościach. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, małymi i średnimi firmami jak również z sieciami handlowymi i dużymi korporacjami. Wszystko dla Ciebie i dla Twojego biznesu ...

HOMEAGENT - Nieruchomości i Kredyty ...

W HomeAgent myślimy o Twoich potrzebach! Aby zaoszczędzić Twój czas za naszym pośrednictwem możesz BEZPŁATNIE skorzystać z oferty dowolnego banku w zakresie kredytów. Wraz z naszymi doradcami możesz przejrzeć oferty wszystkich banków. Jesteśmy w stanie wspólnie porównać i wybrać dla Ciebie najkorzystniejszą , indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę kredytową. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności bez żadnych opłat !

HOMEAGENT - Bezpieczeństwo i Wysoka Jakość usług ...

Nasza firma to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani specjaliści z pasją podchodzący do swoich obowiązków. Wszystkie transakcje odbywają się pod nadzorem licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami posiadających odpowiednie ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej. Gwarantujemy rzetelność i bezpieczeństwo transakcji. Cechuje nas wysoka jakość usług i zaangażowanie. Mamy aspiracje aby zostać Twoim Agentem Nieruchomości ...

HOMEAGENT - Nieruchomości Komercyjne ...

W HomeAgent zajmujemy się doradztwem na rynku nieruchomości komercyjnych. Doradzamy w zakresie doboru najlepszych lokalizacji dla Twojego biznesu. Zajmujemy się:

  • nieruchomościami handlowo-usługowymi : Galerie Handlowe, Retail Parki, Outlety, a przede wszystkim główne ulice handlowe tzw. HIGH STREET, które są naszą specjalnością.
  • nieruchomościami biurowymi
  • nieruchomościami gruntowymi
  • nieruchomościami magazynowo-logistycznymi.

Cechuje nas wysokie zaangażowanie, skuteczność działań a nade wszystko przedkładamy dyskrecję. Cieszymy się Twoim sukcesem !

HOMEAGENT - Nie zwlekaj, wspólnie osiągniemy sukces!