nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Katowice

Katowice
mieszkanie na wynajem

SKH-MW-171744

 NA WYNAJEM KAWALERKA KATOWICE  Osiedle I. Paderewskiego UL. FLORIANA 14 Kawalerka  znajduje się na parterze w kamienicy, do której wchodzimy współdzielonym korytarzem. Powierzchnia  35 m2   została dobrze rozplanowana układowo. Przedpokój, oddzielna widna kuchnia, ...

Powierzchnia
35,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
41,43 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Katowice

Katowice, Koszutka, Grażyńskiego
mieszkanie na sprzedaż

SKH-MS-171743

KATOWICE - KOSZUTKA. UL. GRAŻYŃSKIEGO 15. ABSOLUTNIE FANTASTYCZNA LOKALIZACJA ! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 44 m2 na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą w dzielnicy Koszutka blisko symbolicznych i najbardziej rozpoznawalnych ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 952,27 zł
cena 349 900
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Koszutka, Grażyńskiego
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Mysłowice

Mysłowice
mieszkanie na sprzedaż

SKH-MS-171741

NA SPRZEDAŻ  MYSŁOWICE JANÓW 2 POKOJE GOTOWE DO WEJŚCIA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI   Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia  mieszkanie o powierzchni 38,6 m2  znajdujące się w spokojnej i lubianej części Mysłowic dzielnicy Janów Miejski. Lokal o powierzchni 38,60 ...

Powierzchnia
38,60 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 077,72 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Mysłowice
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Ornontowice

Ornontowice
mieszkanie na sprzedaż

SKH-MS-171736

BEZ PODATKU PCC BEZ PROWIZJI GOTOWE WYKOŃCZONE MIESZKANIE W DOMU Z GARAŻEM  MIKOŁÓW ORNONTOWICE   W ofercie sprzedaży wykończone mieszkanie w parterowej części domu. Narożny pierwszy dom z dużym ogrodem. Na powierzchnię mieszkania 67,46 m2 składa się : PARTER: garaż ...

Powierzchnia
67,46 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 408,48 zł
cena 702 156
mieszkanie na sprzedaż - Ornontowice
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Katowice

Katowice
mieszkanie na sprzedaż

SKH-MS-171733

NA SPRZEDAŻ 3 POKOJE Z DUŻYM TARASEM KATOWICE - NIKISZOWIEC  0% PROWIZJI 0% PCC    Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego w stanie deweloperskim. Zamknięte monitorowane osiedle. Lokalizacja: Katowice dzielnica Nikiszowiec tylko 8 min. do Centrum Katowic Metraż mieszkania: ...

Powierzchnia
62,44 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 800,00 zł
cena 674 352
mieszkanie na sprzedaż - Katowice

Katowice
mieszkanie na wynajem

SKH-MW-171731

NA WYNAJEM KLIMATYCZNA KAWALERKA KATOWICE OŚ. BAŻANTÓW TYLKO DLA WYJĄTKOWEGO NAJEMCY Na wynajem klimatyczne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się na parterze. Katowice Oś. Bażantów to jedna z cieszących się pozytywną opinią lokalizacja Katowic. Podobno ...

Powierzchnia
31,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,29 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Katowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem