Katowice, Szopienice
mieszkanie na sprzedaż

SKH-MS-171678

KATOWICE KANTORÓWNY - w ofercie sprzedaży duże, wysokie, klimatyczne mieszkanie na 3 kondygnacji o powierzchni 68  m2 w zadbanej, prywatnej ładnej kamienicy z CO. Kamienica jest monitorowana, wewnętrzny dziedziniec jest zamykany, dostępny dla mieszkańców. Mieszkanie ...

Powierzchnia
68,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 852,94 zł
cena 330 000
mieszkanie na sprzedaż - Katowice, Szopienice
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II

Chorzów, Chorzów II
mieszkanie na sprzedaż

SKH-MS-171624

Nowa inwestycja oddanie IV Q 2025  Chorzów II    OFERTA SPRZEDAŻY BRAK PODATKU PCC oraz 0% PROWIZJI  Zapraszam na prezentację ! W OFERCIE SPRZEDAŻY POSIADAM WIELE INWESTYCJI Z RYNKU PIERWOTNEGO NA TERENIE  KATOWIC-CHORZOWA-SOSNOWCA- GLIWIC ZAPRASZAM NA WYCIECZKĘ ...

Powierzchnia
80,69 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 815,34 zł
cena 792 000
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Chorzów II
Kryteria wyszukiwania

rozumiem