Olsza ul. Meissnera
Lokal znajduje się na 5 piętrze 8 piętrowego bloku po termomodernizacji.
Nieruchomość jest po generalnym remoncie, wymieniono instalacje elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnego wkładu finansowego – wszystko w mieszkaniu jest nowe i na gwarancji.
Lokal bez gazu.
Mieszkanie zaprojektowane i wykończone pod nadzorem profesjonalnych architektów, zgodnie z najnowszymi trendami.
Zastosowane materiały wykończeniowe są wysokiej jakości. Drewniane drzwi na wymiar, na podłogach panele (klasa ścieralności AC5), w korytarzu, łazience i kuchni płytki. W całym mieszkaniu sufit podwieszany, nowe wylewki.
Lokal w pełni umeblowany (wszystkie meble wykonane na wymiar przez stolarza) i wyposażone w nowy kompletny sprzęt AGD renomowanych marek. Meble ruchome uznanych producentów (nie są w cenie, można dokupić)
Na powierzchnię 40 m2 składa się:
– przestronny salon balkonem francuskim
– osobna jasna kuchnia
– 2 x sypialnia
– łazienka razem z WC
– hol
Ekspozycja okien: na zachód.
Do mieszkania przynależy piwnica i balkon francuski.
Czynsz administracyjny: 300 zł.
Media miejskie.
Blok w bardzo dobrym stanie, elewacja odnowiona . Klatka schodowa czysta i zadbana.
Pod blokiem miejsca parkingowe.
Zielona i spokojna okolica, przed oknami drzewa i zadbane trawniki. W bezpośrednim sąsiedztwie Park Lotników i tereny rekreacyjne Tauron Arena.
W pobliżu pełna infrastruktura handlowa M1, Galeria Serenada, CH Krokus, przedszkola, szkoła, place zabaw dla dzieci, orlik.
Świetna komunikacja , do 50 metrów przystanki autobusowe i tramwajowe.